Urząd MIasta Szklarska Poręba
Powróć do: Miasto

Rada miejska

Przewodniczący: Michał Pyrek 
Zastępca: Dorota Morawska-Romańczuk 

Przewodniczący rady miejskiej przyjmuje mieszkańców w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach: od 14:40 w siedzibie urzędu miejskiego, w pokoju 6.
Interesanci proszeni są o wcześniejsze zapisy:

  • osobiście w Biurze Rady Miejskiej (pok. nr 3)
  • telefonicznie poprzez nr 75 75 47 714
  • e-mail: biurorady@szklarskaporeba.pl

Skład Rady miejskiej Szklarskiej Poręb w kadencji 2024-2029

Robert Kotecki
KWW GOSPODARNI DLA MIASTA 2.0.
Okręg 1
ulice: Kolejowa, Kościuszki, Ludowa, Orla Skała, Osiedle Janosika, Osiedle Klimczoka, Piastowska, Rataja, Sanatoryjna, Skargi, Spokojna, Wiejska, Zielona

Kirylczuk Artur
KWW STANISŁAWA KOZINY
Okręg 2
ulice: 11 Listopada (od nr 8 do nr 8H), Brzozowa, Hofmana, Kopernika, Matejki, Muzealna, Waryńskiego.

Szwestka Monika
KWW STANISŁAWA KOZINY
Okręg 3
ulice: 11 Listopada (od nr 1 do nr 7 oraz od nr 9 do nr 100), Armii Krajowej (od nr 11 do nr 50), Dolna, Górna, Osiedle Grottgera, Podsudecka.

Marcin Michałków
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 4
ulice: Batalionów Chłopskich, Izerska, Konopnickiej, Oficerska, Orzeszkowej, Osiedle Podgórze, Schroniskowa, Słowackiego, Sudecka, Szklana, Wolności, Zdrojowa.



Okręg 5
Ulice: Demokratów, Hutnicza, Krasickiego, Partyzantów, Wojska Polskiego, Żeromskiego.

Michał Pyrek
Przewodniczący Rady Miejskiej
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 6
ulice: Armii Krajowej (od nr 1 do nr 10A), Dworcowa, Morcinka, Plac Sportowy, Szpitalna, Świerkowa, Wyszyńskiego.

Dorota Morawska-Romańczuk
Zastępca przewodniczącego 
KWW Przyszłość w naszych rękach
Okręg 7
ulice: Franciszkańska, Obrońców Pokoju, Słoneczna Polana.

Kaja Wybiera 
KWW Stanisława Koziny
Okręg 8
ulice: Cicha, Granitowa, Jedności Narodowej, Krasińskiego, Mickiewicza, Władysława Grabskiego.

Bartosz Powiecki
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 9
ulice: Broniewskiego, Caritas, Czecha, Narciarska, Okrzei (od nr 7 do nr 28A), Turystyczna (parzyste od nr 10A do nr 10D oraz od nr 20 do 40), Urocza.

Radosław Przybylski
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 10
ulice: Chopina, Gimnazjalna, Odrodzenia, Parkowa, Potokowa, Stroma, Wiosenna, Wysoka, Wzgórze Paderewskiego.

Maciej Zieliński
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 11
ulice: Sikorskiego, Szosa Czeska oraz osiedla i osady Orle, Osiedle Huty, Jakuszyce, schroniska "Hala Szrenicka", "Kamieńczyk", "Szrenica".

Piotr Kozioł
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 12
ulice: 1 Maja (nieparzyste od nr 37C do nr 45 oraz od nr 46 do nr 100), Kasprowicza, Kołłątaja, Leśna, Makuszyńskiego, Okrzei (od nr 1 do nr 6A), Tetmajera.

Mateusz Zając
KWW Przyszłość w Naszych Rękach
Okręg 13
ulice: 1 Maja (od nr 1 do nr 35), Jeleniogórska, Objazdowa, Prusa, schronisko PTTK Pod Łabskim Szczytem, Turystyczna (od nr 1 do nr 8 oraz od nr 11 do nr 19), Wesoła, Wrzosowa.

Marek Ludwiczak 
KWW Gospodarni dla miasta 2.0. 
Okręg 14
ulice 1 Maja (nr 35B, nr 35D, nr od 37 do 37B) oraz parzyste (od nr 38 do nr 44C), Mała, Moniuszki.

Mirosław Hochół
KWW Lepsza Szklarska Poręba
Okręg 15
Ulice: 1 Maja (nr 35A, nr 35C, od nr 35E do nr 36A), Kilińskiego, Krótka, Słoneczna.

Skład Rady Miejskiej ubiegłych kadencji w Biuletynie Informacji Publicznej.

Komisje posiedzeń i terminy posiedzeń:

  • Komisja Rewizyjna, czwartki o godzinie 830
  • Komisja Finansów i Spraw Społecznych, piątki o godzinie 1430
  • Komisja Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Komunalnej, poniedziałki o godzinie 15
  • Komisja Skarg, Wniosków i Petycji , terminy ustalane na bieżąco

Składy komisji w Biuletynie Informacji Publicznej.