Urząd MIasta Szklarska Poręba
Powróć do: Odpady

Harmonogram odbioru odpadów

Terminy odbioru odpadów z posesji od stycznia do 30 czerwca 2024 r. Godziny odbioru: 6-18

Odpady zmieszane —  z podziałem na rejony

Rejon I

Ulice i numery domów

  • 1 Maja: 49a, 51b, 51c, 53, 64a, 64b, 68
  • Bronka Czecha: 8, 12, 14, 17, 17, 22
  • Kołłątaja bez: 2, 2a, 4a, 4c
  • Leśna
  • Makuszyńskiego bez: 7, 9
  • Mała
  • Moniuszki
  • Odrodzenia bez: 1, 1a, 2, 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6-8, 8a, 8b
  • Okrzei bez: 1, 2, 2a, 2b
  • Parkowa
  • Potokowa
  • Przerwy-Tetmajera
  • Słoneczna bez: 11, 12
  • Stroma
  • Wesoła
  • Wiosenna
  • Wrzosowa
  • Wysoka

Dni odbioru

  • styczeń: 2 (za 1), 8, 15, 22, 29
  • luty: 5, 12, 19, 26
  • marzec: 4, 11, 18, 25
  • kwiecień: 2 (za 1), 8, 15, 22, 29
  • maj: 6, 13, 20, 27
  • czerwiec: 3, 10, 17, 24

Rejon II

Ulice i numery domów

  • Armii Krajowej: 1, 1b, 1c, 1e, 1f, 3
  • Dolna bez: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 19
  • Dworcowa, bez: 1, 1a, 2
  • Franciszkańska bez: 4, 15, 23, 23a, 25
  • Górna bez: 10a, 10b, 11a
  • Granitowa 3
  • Hofmana
  • Izerska 4
  • Jakuszyce
  • Jedności Narodowej: 1, 20, 26, 30
  • Jeleniogórska
  • Kolejowa bez: 9, 16, 17, 21
  • Kopernika bez: 1, 2, 3, 4, 6, 8
  • Kościuszki
  • 11 Listopada bez 18a
  • Mickiewicza
  • Muzealna bez 3a
  • Obrońców Pokoju: 16, 17, 19
  • Odrodzenia: 2, 6-8
  • Oficerska
  • Osiedle Podgórze: 1b-1c, 1d-1e, 5a
  • Piastowska bez 3
  • Piotra Skargi bez 6
  • Polana
  • Sanatoryjna
  • Schroniskowa: 3, 3abc
  • Słoneczna
  • Sudecka
  • Szosa Czeska
  • Szpitalna
  • Świerkowa
  • Wyszyńskiego

Dni odbioru

  • styczeń: 3, 10, 17, 24, 31
  • luty: 7, 14, 21, 28
  • marzec: 6, 13, 20, 27
  • kwiecień: 3, 10, 17, 24, 30 (za 1 maja)
  • maj: 8, 15, 22, 29
  • czerwiec: 5, 12, 19, 26

Rejon III

Ulice i numery domów

  • Armii Krajowej: 2, 3a, 3b, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32
  • Brzozowa
  • Batalionów Chłopskich
  • Broniewskiego
  • Bronka Czecha bez: 8, 12, 14, 16, 17, 22
  • Chopina
  • Caritas: 1, 4
  • Cicha
  • Demokratów
  • Dworcowa: 1, 1a, 2
  • Franciszkańska: 4, 15, 23, 23a, 25
  • Gimnazjalna
  • Grabskiego
  • Granitowa bez 3
  • Górna: 10a, 10b, 11a
  • Hutnicza: 1, 6, 7, 8, 9, 10
  • Jedności Narodowej bez: 1, 20, 26, 30
  • Jeleniogórska
  • Kasprowicza
  • Kilińskiego
  • Kołłątaja: 2, 2a, 4a, 4c
  • Konopnickiej
  • Krótka
  • Kolejowa: 9, 16, 17, 21
  • Kopernika: 1, 2, 3, 4, 6, 8
  • Krasickiego
  • Krasińskiego
  • Izerska bez 4
  • 11 Listopada 18a
  • Ludowa
  • 1 Maja bez: 49a, 51b, 51c, 53, 53a, 64a, 64b, 68
  • Makuszyńskiego: 7, 9
  • Mała: 1-1g
  • Morcinka
  • Muzealna 3a
  • Matejki
  • Mickiewicza
  • Narciarska
  • Objazdowa
  • Odrodzenia: 1, 1a, 2, 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6-8, 8a, 8b
  • Obrońców Pokoju 1-15
  • Okrzei: 1, 2, 2a, 2b
  • Orla Skała 2
  • Orzeszkowej
  • Osiedle Grottgera
  • Osiedle Huty bez: 13, 13a, 14
  • Prusa
  • Partyzantów
  • Plac Sportowy
  • Podsudecka bez: 2, 3
  • Słowackiego
  • Sikorskiego
  • Turystyczna: 10a, 10b, 10c, 11
  • Urocza
  • Wojska Polskiego
  • Waryńskiego bez 5
  • Wolności bez 15
  • Wrzosowa: 1, 11, 13, 15
  • Wzgórze Paderewskiego
  • Zdrojowa bez: 2b, 5, 9, 10, 14
  • Zielona

Dni odbioru

  • styczeń: 4, 11, 18, 25
  • luty: 1, 8, 15, 22, 29
  • marzec: 7, 14, 21, 28
  • kwiecień: 4, 11, 18, 25
  • maj: 2, 9, 16, 23, 31 za 30
  • czerwiec: 6, 13, 20, 27

Rejon IV

Ulice i numery domów

  • Dolna: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 19
  • Hutnicza bez: 1, 6, 7, 8, 9, 10
  • Orla Skała bez 2
  • Osiedle Huty: 13, 13a, 14
  • Osiedle Janosika
  • Osiedle Klimczoka
  • Osiedle Podgórze bez: 1b-1c, 1d-1e
  • Piastowska 3
  • Piotra Skargi 6
  • Podsudecka: 2, 3
  • Rataja: 1, 3
  • Schroniskowa bez: 3, 3a, 3b, 3c
  • Słoneczna 11, 12
  • Szklana
  • Spokojna
  • Turystyczna bez 10, 10a, 10b, 10c, 11
  • Waryńskiego 5
  • Wiejska
  • Wolności 15
  • Zdrojowa: 2b, 5, 9, 10, 14
  • Żeromskiego

Dni odbioru

  • styczeń: 5, 12, 19, 26
  • luty: 2, 9, 16, 23
  • marzec: 1, 8, 15, 22, 29
  • kwiecień: 5, 12, 19, 26
  • maj: 2 (za 1 i 3), 10, 17, 24, 31
  • czerwiec: 7, 14, 21, 28

Odpady segregowane — całe miasto


Dni odbioru odpadów biodegradowalnych

  • styczeń: 2, 16, 30
  • luty: 6 ,20
  • marzec: 5, 19
  • kwiecień: 2, 9, 16, 23, 30
  • maj: 7, 14, 21, 28
  • czerwiec: 4, 11, 18, 25

Dni odbioru odpadów szklanych

  • styczeń: 4, 18
  • luty: 8, 22
  • marzec: 7, 21
  • kwiecień: 4, 18
  • maj: 9, 23
  • czerwiec: 6, 20

Dni odbioru odpadów papierowych

  • styczeń: 3, 17
  • luty: 7, 21
  • marzec: 6, 20
  • kwiecień: 3, 17
  • maj: 8, 22
  • czerwiec: 5, 19

Dni odbioru odpadów z tworzyw sztucznych

  • styczeń: 5, 12, 19, 26
  • luty: 2, 9, 16, 23
  • marzec: 1, 8, 15, 22, 29
  • kwiecień: 5, 12, 19, 26
  • maj: 2 (za 1 i 3), 10, 17, 24, 31
  • czerwiec: 7, 14, 21, 28

Akcja choinka w styczniu: 8, 9, 10, 11, 12

Wywóz odpadów wielkogabarytowych w maju: 13, 14, 15, 16, 17

Odbiór odpadów w święta i dni ustawowo wolne od pracy odbywa się w inne dni wyznaczone w harmonogramie.
Kiedy wywóz odpadów jest niemożliwy w zaplanowany dzień z przyczyn obiektywnych — wywóz zostanie wykonany w kolejne dni robocze.

PUPiH COM-D Jawor Sp. z o.o.,  Biuro Obsługi Klienta  tel.757 551 518, www.com-d.pl

Pliki do pobrania:

Harmonogram odbioru odpadów I poł. 2024
Format: pdf, 60.51 kB