Urząd MIasta Szklarska Poręba

Spotkanie ws. kopalni Izer-Granit

Burmistrz Szklarskiej Poręby serdecznie zaprasza mieszkańców zamieszkałych w promieniu oddziaływania kopalni  na spotkanie z przedstawicielami Kopalni  Izer – Granit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Osiedle Huty 19, w sprawie wypracowania rozwiązań ograniczających uciążliwości funkcjonowania kopalni.

28 maja 2025 r. (środa) 
o godz. 17.00 
w Urzędzie Miejskim przy ul. Granitowej 2 (sala nr 2) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności