Urząd MIasta Szklarska Poręba

Młodzież i Seniorzy rywalizowali o ASA PIK Karkonoszy

Brydżowy turniej integracyjny 

Zdjęcie do Młodzież i  Seniorzy rywalizowali o ASA PIK Karkonoszy

27 listopada 2024 r. na 4 Peronie w Szklarskiej Porębie odbył się turniej integracyjny "Młodzież - Seniorzy o ASA PIK Karkonoszy". W rozgrywkach wzięli udział mieszkańcy w różnym wieku.

Oprócz nagród dla najlepszych graczy, szczególne wyróżnienia – Puchary Burmistrza – trafiły do najmłodszego i najstarszego uczestnika zawodów.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności